
Салқындату жүйесі LIAN LI Galahad II Trinity-SL INF Black G89,GA2T36INB,00
- Бар
- Коды:113293846
112 566 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2100 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 119.2 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397.5 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 61.3 CFM |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 29 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 112 566 ₸

