
Салқындату жүйесі LIAN LI Galahad II Trinity-SL INF White G89,GA2T36INW,00
- Бар
- Коды:113294105
112 566 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2150 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1700 ж. |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Қосымша ақпарат | 45° бұрылмалы фитингтер, Термопаста және қосымша сорғы қақпақтары кіреді, Сорғы жылдамдығы: 3200 айн/мин, Сорғы шуының деңгейі: 16,59 дБ |
| Максималды ауа ағыны | 61.3 CFM |
| Радиатор материалы | алюминий+мыс |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 29 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 112 566 ₸

