
Салқындату жүйесі LIAN LI HydroShift II LCD-S 360 Fanless G89.GHS2LCDS36NB.00 қара
- Бар
- Коды:156781284
88 179 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Шудың максималды деңгейі | 28 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 122 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 0 дана |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 320 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1700|LGA 1851 |
| Қалыңдық | 24 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 88 179 ₸

