
Салқындату жүйесі LIAN LI Hydroshift ll LCD-C 360TL Black G89,GHS2LCD36TB,00
- Бар
- Коды:142716257
133 873 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Шудың максималды деңгейі | 33 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 403 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 124 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 90.1 CFM |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 350 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1700|LGA 1851 |
| Жарықтандыру түрі | RGB |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 50 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 133 873 ₸



