
Корпусқа арналған желдеткіш LIAN LI UNI FAN CL WIRELESS 1x120mm White G99.12CL1W1W.00
- Бар
- Коды:157862118
10 039 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🚀 Lian Li UNI FAN CL WIRELESS 1x120mm White — жоғары өнімділікті, дыбыссыз жұмысты және таңғажайып эстетиканы біріктіретін инновациялық корпус желдеткішімен таныстыру! ✨
Бұл 120 мм желдеткіште бір 2,4 гГц USB адаптері арқылы артқы жарығын барлық LIAN LI құрылғыларымен синхрондауды жеңілдететін жетілдірілген L-Wireless Sync сымсыз технологиясы бар. UNI FAN жаңа құлыптау жүйесі мен кіріктірілген кабельді ұйымдастырушының арқасында сымдардың шатасуын ұмытыңыз.
Негізгі ерекшеліктері:
* **Өлшемі:** жақсартылған ауа ағыны мен статикалық қысым үшін қалыңдығы 28 мм 120x120 мм.
* **Жарықтандыру:** Бірегей жарық әсерлерін жасау үшін L-Connect 3 бағдарламалық құралы арқылы қалақтарды және бүйірлік жолақтарды жеке басқаруы бар қос аймақтық ARGB жарықтандыруы.
* **Өнімділік:** 2150 айн/мин максималды айналу жылдамдығы және 77.34 CFM дейінгі ауа ағыны тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді.
* **Тыныштық және төзімділік:** Гидродинамикалық мойынтірек (FDB) шудың төмен деңгейіне (бар болғаны 29.8 dbA) және ұзақ қызмет мерзіміне кепілдік береді.
* **Басқарма:** Өнімділік пен шу арасындағы оңтайлы тепе-теңдік үшін 4 істікшелі қосқыш арқылы айналымдарды автоматты түрде реттеу (PWM).
Lian Li UNI FAN CL WIRELESS — бұл қуатты салқындатуды ғана емес, сонымен қатар мінсіз стильді және өз жүйесінде орнатудың ыңғайлылығын іздейтіндер үшін тамаша шешім. Өз арманыңыздың құрылысын еш қиындықсыз жасаңыз! 💻💡
Бұл 120 мм желдеткіште бір 2,4 гГц USB адаптері арқылы артқы жарығын барлық LIAN LI құрылғыларымен синхрондауды жеңілдететін жетілдірілген L-Wireless Sync сымсыз технологиясы бар. UNI FAN жаңа құлыптау жүйесі мен кіріктірілген кабельді ұйымдастырушының арқасында сымдардың шатасуын ұмытыңыз.
Негізгі ерекшеліктері:
* **Өлшемі:** жақсартылған ауа ағыны мен статикалық қысым үшін қалыңдығы 28 мм 120x120 мм.
* **Жарықтандыру:** Бірегей жарық әсерлерін жасау үшін L-Connect 3 бағдарламалық құралы арқылы қалақтарды және бүйірлік жолақтарды жеке басқаруы бар қос аймақтық ARGB жарықтандыруы.
* **Өнімділік:** 2150 айн/мин максималды айналу жылдамдығы және 77.34 CFM дейінгі ауа ағыны тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді.
* **Тыныштық және төзімділік:** Гидродинамикалық мойынтірек (FDB) шудың төмен деңгейіне (бар болғаны 29.8 dbA) және ұзақ қызмет мерзіміне кепілдік береді.
* **Басқарма:** Өнімділік пен шу арасындағы оңтайлы тепе-теңдік үшін 4 істікшелі қосқыш арқылы айналымдарды автоматты түрде реттеу (PWM).
Lian Li UNI FAN CL WIRELESS — бұл қуатты салқындатуды ғана емес, сонымен қатар мінсіз стильді және өз жүйесінде орнатудың ыңғайлылығын іздейтіндер үшін тамаша шешім. Өз арманыңыздың құрылысын еш қиындықсыз жасаңыз! 💻💡
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2150 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29.8 дБ |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Максималды жылдамдықтағы ауа ағыны | 77.34 CFM |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 1 дана |
| Жинақтау | Желдеткіш 120 мм |
| Қосқыш | 4-pin PWM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 250 айн/мин |
| Желдеткіштің өлшемі | 120х120 мм |
| Айналымдарды реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіштің қалыңдығы | 28 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 10 039 ₸



