
Корпусқа арналған желдеткіш LIAN LI UNI FAN CL WIRELESS REV.BLADE 1x120mm White G99.12RCL1W1W.00
- Бар
- Коды:157861926
10 031 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Lian Li UNI FAN CL WIRELESS REV.BLADE — максималды өнімділік пен эстетика үшін жасалған инновациялық 120 мм корпус желдеткішімен таныстыру.
💡 Жарықтандыруды оңай басқаруға және синхрондауға арналған L-Wireless сымсыз контроллерімен (L-Wireless Sync) барлық LIAN LI сымсыз құрылғыларымен жабдықталған.
💨 Қалыңдығы 28 мм жақсартылған ауа айналымын және статикалық қысымды қамтамасыз етеді.
✨ UNI FAN жаңа құралсыз құлыптау жүйесі таза және сенімді қосылымды қамтамасыз ете отырып, кабельдерді орнатуды және бағыттауды жеңілдетеді.
🌈 Пышақтар мен бүйірлік жолақтардағы қос аймақтық RGB жарықтандыруы L-Connect 3 арқылы толығымен басқарылатын жекелендірілген, көп қабатты жарық әсерлерін жасауға мүмкіндік береді.
🤫 Гидродинамикалық мойынтірек (FDB) шудың төмен деңгейіне (30.8 дбА дейін) және ұзақ қызмет мерзіміне кепілдік береді.
🚀 2100 айн/мин дейінгі максималды айналу жылдамдығы және 72.73 CFM ауа ағыны тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді.
🔌 4 істікшелі қуат қосқышы арқылы айналымдарды автоматты реттеуді (PWM) қолдайды.
🔄 Әртүрлі құрастыру конфигурациялары үшін стандартты және қайтымды пышақтары бар опциялар қолжетімді.
Бұл желдеткіш қуатты, тыныш және көрнекі түрде керемет салқындатуды іздейтіндер үшін ең жақсы шешім болып табылады, оны пайдалану ыңғайлылығы жоғары. UNI FAN CL WIRELESS көмегімен арманыңыздың жүйесін құрыңыз!
💡 Жарықтандыруды оңай басқаруға және синхрондауға арналған L-Wireless сымсыз контроллерімен (L-Wireless Sync) барлық LIAN LI сымсыз құрылғыларымен жабдықталған.
💨 Қалыңдығы 28 мм жақсартылған ауа айналымын және статикалық қысымды қамтамасыз етеді.
✨ UNI FAN жаңа құралсыз құлыптау жүйесі таза және сенімді қосылымды қамтамасыз ете отырып, кабельдерді орнатуды және бағыттауды жеңілдетеді.
🌈 Пышақтар мен бүйірлік жолақтардағы қос аймақтық RGB жарықтандыруы L-Connect 3 арқылы толығымен басқарылатын жекелендірілген, көп қабатты жарық әсерлерін жасауға мүмкіндік береді.
🤫 Гидродинамикалық мойынтірек (FDB) шудың төмен деңгейіне (30.8 дбА дейін) және ұзақ қызмет мерзіміне кепілдік береді.
🚀 2100 айн/мин дейінгі максималды айналу жылдамдығы және 72.73 CFM ауа ағыны тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді.
🔌 4 істікшелі қуат қосқышы арқылы айналымдарды автоматты реттеуді (PWM) қолдайды.
🔄 Әртүрлі құрастыру конфигурациялары үшін стандартты және қайтымды пышақтары бар опциялар қолжетімді.
Бұл желдеткіш қуатты, тыныш және көрнекі түрде керемет салқындатуды іздейтіндер үшін ең жақсы шешім болып табылады, оны пайдалану ыңғайлылығы жоғары. UNI FAN CL WIRELESS көмегімен арманыңыздың жүйесін құрыңыз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2100 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 30.8 дБ |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Максималды жылдамдықтағы ауа ағыны | 72.73 CFM |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 1 дана |
| Жинақтау | Корпусқа арналған желдеткіш 120 мм |
| Қосқыш | 4-pin PWM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 250 айн/мин |
| Желдеткіштің өлшемі | 120х120 мм |
| Айналымдарды реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіштің қалыңдығы | 28 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 10 031 ₸


