
Корпусқа арналған желдеткіш LIAN LI UNI FAN SL-INF WIRELESS 120 REV.BLADE G99.12RSLIN1W3B.00
- Бар
- Коды:157862274
90 937 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✨**Lian Li UNI FAN SL-INF WIRELESS 120 REV.BLADE 3x120 BLACK** — компьютеріңіздің RGB жарықтандыруы мен салқындату тиімділігі стандарттарын қайта қарастыратын инновациялық сымсыз желдеткіш жинағы.
🚀 **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Сымсыз басқару:** Айналу жылдамдығын және артқы жарығын 10 гГц жиіліктегі Lian Li құрылғыларының 2.4 тобына дейін басқарыңыз, бұл қосымша сымдарсыз құрылыстың тазалығын қамтамасыз етеді.
* **Керемет ARGB-жарықтандыру:** Үш жеке басқарылатын жарықтандыру аймағы — шексіз айна эффектісі бар желдеткіш қалақшасы, диффузиялық бүйірлік жолақтар және ішкі жиек — иммерсивті көрнекіліктер мен тереңдікті жасайды.
* **Жоғары өнімділік және тыныштық:** Гидродинамикалық подшипниктің (FDB) және 2200 айн/мин максималды айналу жылдамдығының арқасында желдеткіштер небәрі 32.2 dbA төмен шу деңгейінде 69.7 CFM дейін қуатты ауа ағынын қамтамасыз етеді. Радиаторлар мен тығыз жинақтар үшін өте қолайлы.
* **Орнатудың ыңғайлылығы:** 4 істікшелі PWM кабелі бар ықшам сымсыз қабылдағыш BIOS жүйесінде қосылуды және бақылауды жеңілдетеді.
🛠️ **Техникалық сипаттамалар:**
* **Желдеткіштер саны:** 3 дана.
* **Өлшемі:** 120х120 мм
* **Қалыңдығы:** 28 мм
* **Мойынтірек түрі:** Гидродинамикалық (FDB)
* **Айналымдарды реттеу:** Автоматты (PWM)
* **Максималды жылдамдық:** 2200 айн/мин
* **Максималды ауа ағыны:** 69.7 CFM
* **Шудың максималды деңгейі:** 32.2 дБ
* **Қосқыш:** 4-pin PWM
* **Түсі:** Қара
* **Артқы жарықтың түсі:** Көп түсті (ARGB)
💡 Бұл жинақ тиімді салқындатуды ғана емес, сонымен қатар өз жүйесіне кабельдердің ең аз санымен бірегей, динамикалық және эстетикалық тұрғыдан мінсіз көрініс бергісі келетіндер үшін тамаша шешім болып табылады.
🚀 **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Сымсыз басқару:** Айналу жылдамдығын және артқы жарығын 10 гГц жиіліктегі Lian Li құрылғыларының 2.4 тобына дейін басқарыңыз, бұл қосымша сымдарсыз құрылыстың тазалығын қамтамасыз етеді.
* **Керемет ARGB-жарықтандыру:** Үш жеке басқарылатын жарықтандыру аймағы — шексіз айна эффектісі бар желдеткіш қалақшасы, диффузиялық бүйірлік жолақтар және ішкі жиек — иммерсивті көрнекіліктер мен тереңдікті жасайды.
* **Жоғары өнімділік және тыныштық:** Гидродинамикалық подшипниктің (FDB) және 2200 айн/мин максималды айналу жылдамдығының арқасында желдеткіштер небәрі 32.2 dbA төмен шу деңгейінде 69.7 CFM дейін қуатты ауа ағынын қамтамасыз етеді. Радиаторлар мен тығыз жинақтар үшін өте қолайлы.
* **Орнатудың ыңғайлылығы:** 4 істікшелі PWM кабелі бар ықшам сымсыз қабылдағыш BIOS жүйесінде қосылуды және бақылауды жеңілдетеді.
🛠️ **Техникалық сипаттамалар:**
* **Желдеткіштер саны:** 3 дана.
* **Өлшемі:** 120х120 мм
* **Қалыңдығы:** 28 мм
* **Мойынтірек түрі:** Гидродинамикалық (FDB)
* **Айналымдарды реттеу:** Автоматты (PWM)
* **Максималды жылдамдық:** 2200 айн/мин
* **Максималды ауа ағыны:** 69.7 CFM
* **Шудың максималды деңгейі:** 32.2 дБ
* **Қосқыш:** 4-pin PWM
* **Түсі:** Қара
* **Артқы жарықтың түсі:** Көп түсті (ARGB)
💡 Бұл жинақ тиімді салқындатуды ғана емес, сонымен қатар өз жүйесіне кабельдердің ең аз санымен бірегей, динамикалық және эстетикалық тұрғыдан мінсіз көрініс бергісі келетіндер үшін тамаша шешім болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2200 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 32.2 дБ |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Максималды жылдамдықтағы ауа ағыны | 69.7 CFM |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Жинақтау | 120 мм 3 желдеткіштен тұратын жинақ |
| Қосқыш | 4-pin PWM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Желдеткіштің өлшемі | 120х120 мм |
| Айналымдарды реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіштің қалыңдығы | 28 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 90 937 ₸




