
Ocypus C70 BK ARGB корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:153603068
39 036 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Delta C70 BK ARGB корпусы — өнімділігі жоғары ойын және жұмыс станцияларын құрастыруға арналған стильді және функционалды орта мұнара шешімі. Ол ақылды дизайнды, тиімді салқындатуды және заманауи дизайнды жарқын ARGB жарықтандыруымен біріктіреді.
✨ **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Үйлесімділік:** EATX-ке дейінгі аналық платаларды қолдау компоненттерді таңдауға кең мүмкіндіктер береді.
* **Эстетика:** Қалыңдығы 4 мм шыңдалған шыныдан жасалған сол жақ бүйірлік панель жүйенің ішкі безендірілуін көрсетеді.
* **Салқындату:** Жиынтықта 120 мм ARGB алдын ала орнатылған төрт желдеткіш бар (үшеуі алдыңғы, біреуі артқы жағында), бұл ауаның тамаша айналымын қамтамасыз етеді және 360 мм-ге дейін қосымша желдеткіштер мен радиаторларды орнатуға мүмкіндік береді.
* **Кеңістік:** Корпус биіктігі 170 мм-ге дейінгі процессорлық салқындатқыштарды және ұзындығы 400 мм-ге дейінгі графикалық карталарды орнатуды қолдайды, бұл ең қуатты компоненттерді пайдалануға мүмкіндік береді.
* **Ыңғайлылық:** Алдыңғы панельде USB 3.0 және USB Type-C порттарының болуы перифериялық құрылғыларды қосудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
* **Қорғау:** Ішкі тазалықты сақтау үшін үстіңгі және астыңғы жағында шаң сүзгілері қамтамасыз етілген.
Delta C70 BK ARGB — өнімділікті, эстетиканы және құрастыру ыңғайлылығын бағалайтын энтузиастар үшін тамаша таңдау. Көзді қуантып, кез келген тапсырманы орындай алатын қуатты және әсерлі жүйені жасаңыз!
✨ **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Үйлесімділік:** EATX-ке дейінгі аналық платаларды қолдау компоненттерді таңдауға кең мүмкіндіктер береді.
* **Эстетика:** Қалыңдығы 4 мм шыңдалған шыныдан жасалған сол жақ бүйірлік панель жүйенің ішкі безендірілуін көрсетеді.
* **Салқындату:** Жиынтықта 120 мм ARGB алдын ала орнатылған төрт желдеткіш бар (үшеуі алдыңғы, біреуі артқы жағында), бұл ауаның тамаша айналымын қамтамасыз етеді және 360 мм-ге дейін қосымша желдеткіштер мен радиаторларды орнатуға мүмкіндік береді.
* **Кеңістік:** Корпус биіктігі 170 мм-ге дейінгі процессорлық салқындатқыштарды және ұзындығы 400 мм-ге дейінгі графикалық карталарды орнатуды қолдайды, бұл ең қуатты компоненттерді пайдалануға мүмкіндік береді.
* **Ыңғайлылық:** Алдыңғы панельде USB 3.0 және USB Type-C порттарының болуы перифериялық құрылғыларды қосудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
* **Қорғау:** Ішкі тазалықты сақтау үшін үстіңгі және астыңғы жағында шаң сүзгілері қамтамасыз етілген.
Delta C70 BK ARGB — өнімділікті, эстетиканы және құрастыру ыңғайлылығын бағалайтын энтузиастар үшін тамаша таңдау. Көзді қуантып, кез келген тапсырманы орындай алатын қуатты және әсерлі жүйені жасаңыз!
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 6 кг |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 x 120 мм ARGB |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Ашу механизмі | бір қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 458x218x473 |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Type-C x1, USB 3.0 x2, HD Audio, Power, Reset |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 39 036 ₸










