
Ocypus корпусы Delta C70 ARGB, Delta-C70-WHG400XX-GL ақ
- Бар
- Коды:153603122
38 807 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
✨ Delta C70 WH ARGB - стильді және функционалды орта мұнара корпусымен танысыңыз, ол сіздің қуатты ойын немесе жұмыс станцияңыз үшін тамаша үй болады!
🎨 Қалыңдығы 4 мм шыңдалған шыны бүйірлік панелі бар талғампаз ақ дизайн жүйенің барлық құрамдастарын мақтанышпен көрсетуге мүмкіндік береді. Алдын ала орнатылған 120 мм төрт желдеткіші бар кіріктірілген ARGB жарықтандыруы сіздің құрылымыңызға жарықтық пен тұлға қосады.
💨 Ойластырылған салқындату жүйесі — тұрақтылықтың кепілі! Корпус 9 желдеткішке дейін және алдыңғы және үстіңгі жағында 360 мм-ге дейінгі радиаторлары бар сұйық салқындату жүйелерін орнатуды қолдайды. Үстіңгі және астыңғы жағындағы шаң сүзгілері құрамдас бөліктерді шаңнан қорғайды және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
⚙️ Керемет үйлесімділік:
- E-ATX-ке дейінгі аналық платаларды қолдау.
- CPU салқындатқышының максималды биіктігі: 170 мм.
- Графикалық картаның максималды ұзындығы: 400 мм.
- Ыңғайлы кабель-менеджмент және жинақтағы видеокартаға арналған ұстағыш.
🔌 Type-C, USB 3.0 және HD Audio порттары бар заманауи енгізу/шығару панелі барлық қажетті құрылғыларға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
Delta C70 WH ARGB — бұл жай ғана корпус емес, сіздің арманыңыздағы компьютерді құрастырудың негізі!
🎨 Қалыңдығы 4 мм шыңдалған шыны бүйірлік панелі бар талғампаз ақ дизайн жүйенің барлық құрамдастарын мақтанышпен көрсетуге мүмкіндік береді. Алдын ала орнатылған 120 мм төрт желдеткіші бар кіріктірілген ARGB жарықтандыруы сіздің құрылымыңызға жарықтық пен тұлға қосады.
💨 Ойластырылған салқындату жүйесі — тұрақтылықтың кепілі! Корпус 9 желдеткішке дейін және алдыңғы және үстіңгі жағында 360 мм-ге дейінгі радиаторлары бар сұйық салқындату жүйелерін орнатуды қолдайды. Үстіңгі және астыңғы жағындағы шаң сүзгілері құрамдас бөліктерді шаңнан қорғайды және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
⚙️ Керемет үйлесімділік:
- E-ATX-ке дейінгі аналық платаларды қолдау.
- CPU салқындатқышының максималды биіктігі: 170 мм.
- Графикалық картаның максималды ұзындығы: 400 мм.
- Ыңғайлы кабель-менеджмент және жинақтағы видеокартаға арналған ұстағыш.
🔌 Type-C, USB 3.0 және HD Audio порттары бар заманауи енгізу/шығару панелі барлық қажетті құрылғыларға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
Delta C70 WH ARGB — бұл жай ғана корпус емес, сіздің арманыңыздағы компьютерді құрастырудың негізі!
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 6 кг |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 x 120мм ARGB |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Ашу механизмі | екі қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 458х218х473 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 1 x Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio, Power, Reset |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 38 807 ₸









