
Ocypus Delta L24 WH ARGB V2 Delta-L24-WH2AAWNN02X-GL салқындату жүйесі ақ
- Бар
- Коды:153701398
27 884 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Процессордан жылуды тиімді таратуға арналған Delta L24 BK ARGB V2 сұйық салқындату жүйесі. Түрлі-түсті көрнекі әсерлерді жасау үшін ARGB шамдары бар 120 мм екі желдеткішпен жабдықталған. Intel және AMD розеткаларының кең ауқымын қолдайды.
Негізгі сипаттамалар:
- TDP: 280W
- Радиатордың өлшемдері: 277*120*27мм
- Сорғы жылдамдығы: 2650 айн/мин
- Желдеткіштердің жылдамдығы: 500~2000 айн/мин
- Максималды ауа ағыны: 73CFM
- Максималды ауа қысымы: 4.3mmH2O
Delta L24 BK ARGB V2 - жоғары өнімділік пен стильді көрініске ұмтылатын ойыншылар мен энтузиастар үшін оңтайлы шешім.
Негізгі сипаттамалар:
- TDP: 280W
- Радиатордың өлшемдері: 277*120*27мм
- Сорғы жылдамдығы: 2650 айн/мин
- Желдеткіштердің жылдамдығы: 500~2000 айн/мин
- Максималды ауа ағыны: 73CFM
- Максималды ауа қысымы: 4.3mmH2O
Delta L24 BK ARGB V2 - жоғары өнімділік пен стильді көрініске ұмтылатын ойыншылар мен энтузиастар үшін оңтайлы шешім.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 1105 г |
| Ені | 120 мм |
| Негізгі | |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 277 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 73 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 27 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 280 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 27 884 ₸







