
Ocypus Delta L36 BK ARGB V2 салқындату жүйесі
- Бар
- Коды:144278956
33 369 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 300 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 33 369 ₸








