
PCcooler DS360 Display BK салқындату жүйесі
- Бар
- Коды:142946132
67 994 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Максималды айналу жылдамдығы | 3200 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 32 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 394 мм |
| Қосымша ақпарат | RGB жарықтандыруымен және сандық экранмен толықтырылған анодталған алюминий сорғы корпусы бар нақты температура мен анимацияларды көрсетуге арналған 2,4" IPS дисплейі |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 86.7 CFM |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 67 994 ₸





