
PCcooler C3 B310 WH корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:116205402
16 331 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Корпус PCcooler C3 B310 WH — стильді және функционалды шешім қамтамасыз ететін компьютерді құрастыру үшін оңтайлы желдетуді қамтамасыз ету және орнатудың ыңғайлылығы.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Midi-Tower форм-факторы — Mini-ITX және mATX аналық платалары үшін жарамды.
- 🔒 Графикалық картаның максималды ұзындығы 340 мм — қуатты графикалық шешімдерді қолдау.
- 🌬️ 6 қосымша желдеткішке арналған орын — жүйені тамаша салқындатуды қамтамасыз етіңіз.
- 🛡️ Шаңға қарсы сүзгі үстіңгі панельде — шаңнан және ластанудан қорғау.
- 🎛️ Беткі панельдегі қосқыштар — Оңай қосылу үшін 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, Audio + MIC.
Корпус мыналар үшін өте қолайлы ойыншылардың және кәсіби мамандар бағалайтын жоғары өнімділік және эстетикаға өз жинақтарында.
Салқындатудың максималды тиімділігіне қол жеткізу үшін корпусты жоғары сапалы желдеткіштермен толықтыруды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | жиынтықта келмейді |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 160 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 340 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 3 дана 120 мм. алдынан, 2 дана 120 мм. үстінен, 1 дана 120 мм. артқы, 2 дана 120 мм төменгі |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 1 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 385,5х200х440 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, Audio + MIC |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 5 |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 16 331 ₸






