
Кресло Афина Y79A-W53 қоңыр
- Қолжетімді емес
- Коды:100455805
60 058 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Афина |
| Түсі | Қоңыр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 64 см |
| Тереңдігі | 62 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 81 қараңыз |
| Қаңқа материалы | ротан |
| Орындық материалы | ротан |
| Өлшемдері | 81х64х62 см |
| Түрі | Орындық |
- Бағасы: 60 058 ₸

