
Блендер Vitek VT-8534 ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:100272196
11 577 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vitek |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Батпалы блендердің сипаттамалары | |
| Шайқауға арналған венчик | Иә |
| Қабырғаға бекіту | Жоқ |
| Суасты бөлігінің материалы | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.23 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Өлшеуіш стақан | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желілік бау | баудың ұзындығы 1.1 м |
| Сымсыз | Жоқ |
| Қосымша режимдер | шайқау |
| Ұсақтағыш | Иә |
| Құмыра материалы | пластик |
| Пышақтардың материалы | металл |
| Диірмен | Жоқ |
| Қуат | 800 Вт |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 23х21х11,5 см |
| Түрі | Батырылатын |
| Басқарма | Механикалық |
- Бағасы: 11 577 ₸




