
Defender 50550 тінтуір тақтасы 250x200x3 мм қара
- Қолжетімді емес
- Коды:103642189
1 711 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Defender |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 250 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 200 мм |
- Бағасы: 1 711 ₸


