
Defender Black XXL HUB Light тінтуір тақтасы 78x30x4 мм қара
- Бар
- Коды:112644637
7 045 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Defender |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 78 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | RGB-жарықтандыру |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 4 мм |
| Ені, мм | 30 мм |
- Бағасы: 7 045 ₸




