
APEX 3701 корпусы қара түсті
- Қолжетімді емес
- Коды:101136332
28 981 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Apex |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4 х 120 мм |
| Қосымша ақпарат | RGB жарықтандыруды басқару жабдықтаумен бірге жеткізілетін қашықтан басқару пульті және интерфейс панеліндегі LED түймесі арқылы жүзеге асырылады |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 165 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 350 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Өлшемдері | 370 х 215 х 465 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | құлаққап шығысы (jack 3.5) , микрофон кірісі (jack 3.5), 1x USB 3.1 Gen 1, 2x USB 2.0 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 28 981 ₸





