
Elgato Flex Arm L үстел үсті штативі
- Қолжетімді емес
- Коды:113986414
30 480 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elgato |
| Максималды жүктеме | 2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Штанга секцияларының саны | 4 |
| Құрылым | түпнұсқа |
| Түсірілімнің максималды биіктігі | 57 см |
| Түсірілімнің минималды биіктігі | 8 см |
| Мақсаты | бейнекамералар үшін, планшеттер үшін, смартфондар үшін, фотокамералар үшін |
| Штатив түрі | үстел үсті |
- Бағасы: 30 480 ₸



