
AGESTAR 3UBT6-6G қондыру станциясы қара
- Қолжетімді емес
- Коды:105319112
28 030 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Agestar |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 53 мм |
| Тереңдігі | 104 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Компьютерге қосылу интерфейсі | USB 3.2 Gen 1 |
| Жинақтағыштарды қосу интерфейсі | SATA III |
| Жинақтағыштарға арналған слоттардың саны | 2 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жинақтағыштарға арналған слоттардың форм-факторы | 2.5 |
| Ені | 104 мм |
- Бағасы: 28 030 ₸

