
PCcooler P5-YK1000-B1H 1000 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:121150251
50 389 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1 кг |
| Қорғау | блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| Қуат | 1000 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 15.0 х 15.0 х 8.6 см |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 50 389 ₸

