
Corsair iCue 5000X RGB QL Edition корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:115152685
138 393 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Corsair |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4х120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 3.5 мм ұяшық (микрофон/аудио), USB 3.2 Gen1 Type-A x2, USB 3.2 Gen1 Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 9 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Ақ |
- Бағасы: 138 393 ₸




