
Energenie BAT-6V4.5AH аккумуляторы қара
- Қолжетімді емес
- Коды:101480393
4 577 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Energenie BAT-6V4.5AH UPS қайта зарядталатын батареясы кең ауқымда – медициналық жабдықта, байланыс жүйелерінде, апаттық жарықтандыруда және басқа құрылғыларда пайдалануға арналған. Ол қорғасын-қышқылды технологияға негізделген және тығыздалған құрылым арқылы электролиттің ағып кетуіне жол бермей, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
Бұл модельдің сыйымдылығы 4.5 А*сағ, разряд тогының кең диапазоны 0.7-42 А және кернеуі 6 В. Energenie BAT-6V4.5AH аккумуляторының жұмысындағы жоғары тұрақтылық пен сенімділікке 5 жылдық қызмет ету мерзімінің арқасында қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Energenie |
| Кернеу | 6 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.86 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыйымдылығы | 4500 МАч |
| Ерекшеліктері | техникалық қызмет көрсетілмейтін батарея |
| Өлшемдері | 70х47х100 мм |
| Түрі | аккумуляторлық жинақ |
| Химиялық түрі | қорғасын-қышқылды (AGM) |
- Бағасы: 4 577 ₸



