
Bluetooth адаптері Gembird BTD-MINI5-2 қара
- Қолжетімді емес
- Коды:103374810
4 260 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gembird |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 5.0 |
| Биіктігі | 15 мм |
| Тереңдігі | 7 мм |
| Қосылу интерфейсі | USB 2.0 |
| Деректерді берудің максималды жылдамдығы | 3 Мбит/с |
| Үй-жайдан тыс әрекет ету радиусы | 20 м |
| Ені | 22 мм |
- Бағасы: 4 260 ₸



