
Bluetooth адаптері Gembird BTD-MINI5 қара
- Бар
- Коды:104908589
4 140 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gembird |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Bluetooth нұсқасы | 4.0 |
| Биіктігі | 7 мм |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Қосымша | 50 метрге дейін |
| Қосылу интерфейсі | USB 2.0 |
| Ені | 22 мм |
- Бағасы: 4 140 ₸



