
ID-COOLING салқындату жүйесі DX360 Max/ID-CPU-DX360 MAX
- Бар
- Коды:129713995
42 254 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары өнімділік ID-Cooling DX360 Max салқындату жүйесін пайдалану жүйе үдеткіш кезінде де процессордан ыстық ауаның тиімді шығуын қамтамасыз етеді, бұл соңғысының ұзақ қызмет ету мерзімін және жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Шудың төмен деңгейі Максималды өнімділік үшін радиатор алюминийден жасалған, ал жинақтағы желдеткіш 2150 айн/мин дейін өзгеретін жылдамдықпен айналады. Бұл ретте шудың максималды деңгейі небәрі 32.5 дБ құрайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2150 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 32.5 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2500 ж |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша ақпарат | Термопаста жиынтықта, Сорғының жылдамдығы 2900 RPM |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 300 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 3-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 350 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Қалыңдық | 38 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 42 254 ₸









