
Маусымдық қуат көзі GX-850 (SRP-CGX851-A5A32SF) 850 Вт
- Бар
- Коды:146747261
85 013 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Кіріс жиілігі | 50 ~ 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 ~ 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | Желдеткішті ақылды және дыбыссыз басқару, Өрілген өрнегі бар бөлек қара кабельдер |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 850 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 14 x 8.6 x 15 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Стандарт | ATX 12V 2.31 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 85 013 ₸



