
ID-COOLING FROZN A410 TD процессорына арналған салқындатқыш
- Бар
- Коды:146913741
15 642 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 750 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салқындатқыштың биіктігі | 152 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 1 дана |
| Жылу құбырларының саны | 4 |
| Толық желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 220 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1700|LGA 1851 |
| Конструкция түрі | мұнаралы |
| Жарықтандыру түрі | Жоқ |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 15 642 ₸










