
Монитор 24.1" ZOWIE XL2566X+ қара
- Қолжетімді емес
- Коды:130138339
505 105 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zowie |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.8 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 0.5 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Жоқ |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қоректендіру блогы | кіріктірілген |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Шығулар | Құлаққаптар үшін |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 576 x 209 x 362 мм |
| Қиғаш | 24.1 дюйм |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | 3 x HDMI 2.0; 1 x DP 1.4, 1 x 3.5 mm |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 400 Гц |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм, бар |
| Шолу аймағы | көлденеңінен 170 градус / тігінен 160 градус |
| Жарықтандыру | WLED |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы, күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | ең жоғары мәндерде 65 Вт |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Стандарттар | DyAc 2, Fast TN, Black eQualizer технологиялары, Adaptive Sync, Color Vibrance және т.б. қолдау. |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD Adaptive Sync |
| СК-матрицаның түрі | TN |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 320 кд/м2 |
- Бағасы: 505 105 ₸




