
IQTouch TE1300 65 интерактивті панелі
- Бар
- Коды:117207329
667 922 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Биіктігі | 887 мм |
| Ұзындығы | 89 мм |
| Ені | 1490 мм |
| Негізгі белгілері | |
| Түрту саны | 20 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жауап беру уақыты | 8 мс |
| Қиғаш | 65 дюйм |
| Интерфейстер | Bluetooth, HDMI, RS-232, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Спикерлер саны | 2 |
| Контраст қатынасы | 5000:1 |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Көру бұрышы | 178 градус. |
| Жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Жарықтық | 350 кд/м2 |
- Бағасы: 667 922 ₸

