
Компьютерлік үстел FLEXISPOT GT3-V2, 140х80х70 см, қара
- Бар
- Коды:154742916
176 641 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FlexiSpot |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 70 см |
| Тереңдігі | 80 см |
| Негіз материалы | ҚБП |
| Үстел үсті материалы | ҚБП |
| Қолдану | үй үшін, оқуға арналған |
| Ескертпе | тауар бөлшектелген түрде жеткізілуі мүмкін (құрастыруға қатысты сатушыдан сұраңыз) |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Ел | Қытай |
| Түрі | Компьютерлік |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 140 см |
- Бағасы: 176 641 ₸

