
ASUS TUF Gaming F16 FX608JMR-RV119 16" / 16 ГБ / SSD 512 ГБ ноутбук / ОЖ жоқ / 90NR0NB1-M006X0
- Бар
- Коды:153436634
827 301 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS TUF Gaming F16 FX608JMR-RV119 — это мощный игровой ноутбук с 16-дюймовым экраном и высокопроизводительной видеокартой GeForce RTX 5060 для захватывающего гейминга и работы с графикой.
✨ Особенности:
- ✅ Процессор Intel Core i7-14650HX — обеспечивает высокую скорость работы в любых задачах.
- 🧱 Быстрый SSD-накопитель на 512 ГБ — для мгновенной загрузки системы и игр.
- 🌱 16 ГБ оперативной памяти DDR5 — позволяет запускать самые требовательные приложения.
Ноутбук идеально подходит для геймеров и профессионалов, которым нужна максимальная производительность и надежность в дороге или дома.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Түрі | Ноутбук |
| Алдын ала орнатылған ОЖ | DOS/ОЖ жоқ |
| Түсі | Сұр |
| Процессордың сипаттамалары | |
| Процессор түрі | Core i7 |
| Процессордың жиілігі | 2200 МГц |
| Процессор ядроларының саны | 16 |
| Процессор моделі | Intel Core i7-14650HX |
| Жедел жад | |
| ЖЖҚ көлемі | 16000 MB |
| Жедел жад түрі | DDR5 |
| Жад жиілігі | 5600 МГц |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 16 дюйм |
| Матрица түрі | IPS |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Графика | |
| Графикалық контроллер түрі | Интеграцияланған және дискретті |
| Графикалық чипсет өндірушісі | NVIDIA |
| Графикалық чипсет | RTX 5060 |
| Деректерді сақтау құрылғылары | |
| Жинақтауыш көлемі | 512 GB |
| Диск түрі | SSD |
| Жад картасы | |
| Кірістірілген картаны оқу құралы | Жоқ |
| Қосылу және байланыс | |
| Желілік адаптерлер | Wi-Fi , Bluetooth |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пернетақтаны жарықтандыру | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Ұзындығы | 269 мм |
| Ені | 354 мм |
| Қалыңдығы | 27 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шығулар | HDMI, RJ-45 |
| Кірістер | микрофон/құлаққап шығысы Combo |
| Интерфейстер | Thunderbolt 4, USB Type-C |
| Bluetooth нұсқасы | 5.4 |
| Операциялық жүйе | ОЖ жоқ |
| Батарея | 90 Вт сағ |
| Корпустың ерекшеліктері | стандартты |
| Пернетақтаның орналасуы | Ағылшын|Орыс |
| Жад түрі | DDR5 |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ax |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1200 |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | Intel Core i7-14650HX |
| Процессордың базалық жиілігі | 2200 мГц |
| Бейне карта | GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Бейне адаптердің түрі | дискретті және кіріктірілген графикалық карталар |
| Қатты диск түрі | SSD |
| Процессордың максималды жиілігі | 5200 мГц |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 512 ГБ |
| Саусақ ізін оқу құрылғысы | Жоқ |
| Қолдау көрсетілетін жад карталары | жоқ |
| Flash-карталарды оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Камера | Инфрақызыл камера, 1080p FHD ажыратымдылығы, Camera for Windows Hello функциясы |
| Серия (Сызғыш) | ASUS TUF Gaming |
| Батареяның шамамен қызмет ету мерзімі | 5 сағ |
| Желілік карта | 1000 Мбит/с |
| Өлшемдері (ЛхШхТ) | 269x354x27 |
| Экран жарықтығы | 300 кд/м2 |
| Жинақтауыш интерфейсі | SSD |
| USB 3.1 интерфейстерінің саны | 3 |
| Кэш көлемі L3 | 30 МБ |
- Бағасы: 827 301 ₸




