
ID-COOLING FX240 INF /ID-CPU-FX240 INF WHITE салқындату жүйесі
- Бар
- Коды:129714107
32 925 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары өнімділік ID-Cooling FX240 INF салқындату жүйесін пайдалану жүйе үдеткіш кезінде де процессордан ыстық ауаның тиімді шығуын қамтамасыз етеді, бұл соңғысының ұзақ қызмет ету мерзімін және жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Шудың төмен деңгейі Максималды өнімділік үшін радиатор алюминийден жасалған, ал жинақтағы желдеткіш 300-ден 2000 айн/мин-ға дейінгі жылдамдықпен айналады. Бұл ретте шудың максималды деңгейі небәрі 27.2 дБ құрайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 27.2 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2010 ж. |
| Ұзындығы | 276 мм |
| Қосымша ақпарат | термопаста жиынтықта, Сорғының жылдамдығы 2900 RPM |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 58 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 300 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 3-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 300 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Жарықтандыру түрі | ARGB |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 32 925 ₸








