
ID-COOLING FX240 Pro ID-CPU-FX240 PRO салқындату жүйесі
- Бар
- Коды:129686799
27 052 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары өнімділік ID-Cooling FX240 Pro салқындату жүйесін пайдалану жүйе үдеткіш кезінде де процессордан ыстық ауаның тиімді шығуын қамтамасыз етеді, бұл соңғысының ұзақ қызмет ету мерзімін және жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Шудың төмен деңгейі Максималды өнімділік үшін радиатор алюминийден жасалған, ал жинақтағы желдеткіш 500-ден 1800 айн/мин-ге дейінгі жылдамдықпен айналады. Бұл жағдайда шудың максималды деңгейі небәрі 35,2 дБ құрайды. Қосымша Термопаста жиынтықта Сорғының жылдамдығы 2800 RPM Шу деңгейі 25 дБ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 35.2 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1840 ж. |
| Ұзындығы | 276 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 82.5 CFM |
| Радиатор материалы | алюминий+мыс |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 25 дБ |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 3-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 300 Вт |
| Қалыңдық | 27 мм |
- Бағасы: 27 052 ₸



