
ID-COOLING FX240 PRO WHITE салқындату жүйесі ақ
- Бар
- Коды:130151904
28 717 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз ID-COOLING FX240 PRO WHITE — қамтамасыз ететін жоғары тиімді суды салқындату максималды өнімділік сіздің процессорыңыз тіпті ең талап етілетін тапсырмаларда.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Максималды қуат шығыны 300 Вт — қуатты процессорлар үшін тамаша шешім.
- 🔒 Гидродинамикалық мойынтірек (FDB) — тыныш және сенімді жұмысты қамтамасыз етеді.
- 🌬️ Ауа ағыны 82.5 CFM — жоғары жүктемелер кезінде де тиімді салқындату.
- ⚙️ Автоматты айналым реттегіші (PWM) — шуды азайту үшін желдеткіштердің жұмысын оңтайландыру.
Ұмтылатын пайдаланушылар үшін қолайлы максималды өнімділік және жүйенің тұрақтылығы ойындарда және ресурсты көп қажет ететін қолданбаларда. LGA және AM розеткалары бар заманауи процессорлар негізінде құрастырулар үшін өте қолайлы.
Ең жақсы салқындату нәтижелеріне және құрамдас бөліктердің беріктігіне қол жеткізу үшін жақсы желдетілетін корпусқа орнатуды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 35.2 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 120 г |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 276 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 82.5 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 20 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 300 Вт |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
- Бағасы: 28 717 ₸










