
ID-COOLING FX280 PRO SE салқындату жүйесі
- Қолжетімді емес
- Коды:137329969
32 590 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ID - Cooling FX280 PRO SE 14x14 см қос салқындатқышы бар салқындату жүйесі корпус ішінде ауа айналымын қамтамасыз етеді. Гидродинамикалық сырғанау мойынтіректері желдеткіштердің жұмысын тыныштандырады. Жүйе қалақтардың айналу жылдамдығын процессордың қызу дәрежесіне қарай автоматты түрде реттейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 24.9 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 0 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 72.2 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 300 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 140х140 мм |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 350 Вт |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 0 мм |
| Ені | 0 мм |
- Бағасы: 32 590 ₸







