
ID-COOLING салқындату жүйесі FX360 LCD PE ақ
- Бар
- Коды:156505266
45 931 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Шудың максималды деңгейі | 25 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 396 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 21 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 3-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 350 Вт |
| Розетка | LGA 1150 |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 45 931 ₸

