
ID-COOLING FX360 PRO WHITE салқындату жүйесі
- Бар
- Коды:129767478
33 734 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 35.2 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
- Бағасы: 33 734 ₸








