
Xiaomi Smartmi Air Purifier P1 сұр ауа тазартқышы
- Бар
- Коды:103261325
82 012 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SmartMi |
| Қуат тұтыну | 24 Вт |
| Түрі | Тазартқыш |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 3 кг |
| Аспаптың қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 49 дБ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автомобиль адаптері | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 220х362х220 мм |
| Ылғалдандырғыш | Жоқ |
| Минералдандыратын картридж | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | Google дауыстық көмекшісі, Alexa.Wi-Fi смартфонынан басқару.Google дауыстық көмекшісі, Alexa. тасымалдауға ыңғайлы болу үшін үлкен тұтқа, 4 жұмыс режимі |
| Индикация | қосу, сүзгінің ластануы, ауаның сапасы |
| Қуат көзі | желі |
| Ауаның тазалығын бақылау | Иә |
| Максималды ауа алмасу | 250 м3/сағ |
| Аспаптың мақсаты | ауаны тазарту |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 30 шаршы метр |
| Корпусты жарықтандыру | Жоқ |
| Суды алдын ала қыздыру | Жоқ |
| Жұмыстың ұзақтығы | 10 сағ |
| Ылғалдандыру бағытын реттеу | Жоқ |
| Желдеткіш жылдамдығын/ылғалдандыру қарқындылығын реттеу | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электрондық |
| Сүзгілер | НЕРА-сүзгі, көмір |
| Функциялар | көрсету |
| Түсі | Күміс |
- Бағасы: 82 012 ₸




