
Nika платформасы бар СМ5, 327 см басқыш
- Қолжетімді емес
- Коды:117578765
19 595 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Nika |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Платформаға (алаңға) дейінгі биіктік | 107 мм |
| Бүктелген түрдегі ұзындық | 173 қараңыз |
| Сатылар саны | 5 |
| Макс. жұмыс биіктігі (қызметкермен бірге) | 327 қараңыз |
| Материал | Металл, Пластик, Болат |
| Ерекшеліктері | ұйымдастырушымен бірге, Платформамен бірге |
| Жиналмалы механизм | Иә |
| Түрі | баспалдақ |
| Трансформер | Жоқ |
| Баспалдақтардың ені | 65 см |
- Бағасы: 19 595 ₸






