
Ет тартқыш Oasis MG-LK1 ақ
- Бар
- Коды:116350296
37 015 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Making Oasis everywhere MG-LK1 ет тартқыштары негізінен етті, балықты, көкөністерді және басқа да көптеген өнімдерді ұсақтауға арналған құрылғы болып табылады. Олардың көмегімен үйдегі фаршты дайындауға немесе көкөністерді ұсақтауға ғана емес, сонымен қатар консервілерді, кеспелерді, печеньелерді, сондай-ақ консервілеудің кейбір түрлерін жасауға болады.
**Ыңғайлылық және функционалдылық.**
Making Oasis everywhere ет тартқышымен бірге құрылғының функционалдығын кеңейтетін қосымша саптамалардың екі түрі бар. Біреуі шұжық қаптамасын еш қиындықсыз фаршпен толтыруға мүмкіндік береді. Басқасы тартылған етті сабанға айналдырады, одан кеббе, люля немесе зразы жасауға болады. Құрылғылармен бірге екі перфорацияланған диск келеді. Қайсысын пайдалану керектігіне қарай, тартылған еттің екі түрлі түрі алынады - үй, көптеген тағамдарда қолданылады немесе дөрекі, шұжықтар үшін өте қолайлы.
**Сенімділік және қауіпсіздік.**
Ет тартқышта құрылғыны оңай қосуға/өшіруге, сондай-ақ кері режимге қоюға болатын ыңғайлы қосқыш бар. Осы мүмкіндіктің арқасында шнек кептеліп қалған бөліктерді жылдам алып тастау үшін қозғалыс бағытын өзгертеді. Қозғалтқыштың шамадан тыс жүктелуіне немесе қызып кетуіне байланысты істен шығуын болдырмау үшін құрылғы қос қауіпсіздік қорғанысымен жабдықталған. Алюминий құлыптың конструкциясы есебінен ет тартқыштың басын бекіту бір қозғалыста жүреді. Өздігінен қайрайтын пышақ құрамдас бөліктерді ауыстырмай-ақ құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады.
Электрлік ет тартқыштар making Oasis everywhere - ең аз күш жұмсай отырып, максималды тиімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Үздіксіз жұмыстың максималды уақыты | 10 мин |
| Корпус материалы | Пластик |
| Номиналды қуат | 1300 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 125 мм |
| Ені | 250 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 0.7 м |
| Науа материалы | пластик |
| Шұжық дайындауға арналған саптама | Иә |
| Үккіш саптама | Жоқ |
| Саптамаларды сақтауға арналған бөлім | Жоқ |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қосымша ақпарат | фаршқа арналған 2 тесілген пышақ, өздігінен қайрайтын пышақ, бұйымдарға арналған итергіш |
| Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Ұсақтауға арналған қондырма | Жоқ |
| Қондырмалар | кеббе үшін |
| Сымды сақтауға арналған бөлік | Жоқ |
| Салмаға арналған тесілген диск | Иә |
| Өнімділік | 1.5 кг/мин |
| Реверс жүйесі | Иә |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 37 015 ₸










