
Oasis 100VZ ақ су жылытқышы
- Қолжетімді емес
- Коды:139200847
152 717 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Oasis 100VZ электрлі жинақтаушы су жылытқышы - ыстық сумен жабдықтаусыз үй-жайларда ыстық суды жеткізуге арналған құрылғы. Сыйымдылығы 100 литр резервуар көп орын алмайды, бірақ бір адамға жеткілікті. Ақ шкаф ас үйдің немесе ванна бөлмесінің интерьеріне оңай сәйкес келеді.
Жұмыстағы жайлылық.
Су жылытқышы судың температурасын пайдаланушы белгілеген деңгейде автоматты түрде ұстап тұрады. Қос қабырғалы резервуар жылуды ұзақ уақыт бойы тиімді ұстайды. Бір реттегіштің көмегімен басқару қарапайым және интуитивті.
Ұзақ қызмет ету мерзімі.
Тот баспайтын болаттан жасалған ішкі қабырғалар мен магний аноды коррозияны болдырмайды. Экологиялық таза жылу оқшаулау суға зиян келтірмейді. ҚҚҚ және қызып кетуден қорғау жүйесі құрылғыны сынудан қорғайды. Суды бірнеше су құбыры нүктелеріне тарату мүмкіндігі бар. Қызмет ету мерзімі - 7 жыл.
Электр жинақтаушы су жылытқыштар Oasis - жайлылық және сенімділік бір құрылғыда.
Жұмыстағы жайлылық.
Су жылытқышы судың температурасын пайдаланушы белгілеген деңгейде автоматты түрде ұстап тұрады. Қос қабырғалы резервуар жылуды ұзақ уақыт бойы тиімді ұстайды. Бір реттегіштің көмегімен басқару қарапайым және интуитивті.
Ұзақ қызмет ету мерзімі.
Тот баспайтын болаттан жасалған ішкі қабырғалар мен магний аноды коррозияны болдырмайды. Экологиялық таза жылу оқшаулау суға зиян келтірмейді. ҚҚҚ және қызып кетуден қорғау жүйесі құрылғыны сынудан қорғайды. Суды бірнеше су құбыры нүктелеріне тарату мүмкіндігі бар. Қызмет ету мерзімі - 7 жыл.
Электр жинақтаушы су жылытқыштар Oasis - жайлылық және сенімділік бір құрылғыда.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Салмақ | 17.4 кг |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1145 мм |
| Тереңдігі | 293 мм |
| Ені | 493 мм |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Жоқ |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Су жылытқыштың түрі | жинақтаушы |
| Резервуардың ішкі жабыны | тот баспайтын.болат |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Кірудегі қысым | 0,7 |
| Қосымша ақпарат | Кіріктірілген ЖҚБ |
| Қорғау | қызып кетуден қорғау, магний аноды, қызып кетуден |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 75 °С |
| Қыздырғыш элемент | құбырлы |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 20 кВТ |
| Резервуардың көлемі | 100 л |
| Бекіту тәсілі | қабырғалық |
| Судан қорғау дәрежесі | 4 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Құрғақ ТЭН | Жоқ |
| Түрі | су жылытқыш |
| Су бөлу нүктелері | бірнеше нүкте (арынды) |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Тік |
| Функциялар | қосу индикаторы |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 152 717 ₸









