
MAXSUN Arc B570 Milestone 10G 10 ГБ графикалық картасы
- Қолжетімді емес
- Коды:147645015
239 359 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Smart Fan технологиясы: тиімді және дыбыссыз жұмыс істеу үшін желдеткіш жылдамдығын автоматты түрде реттеу.
Қос желдеткішті салқындату жүйесі: Қайтымды ауа ағынының дизайны өнімділікті арттыру үшін оңтайлы температураны басқаруды қамтамасыз етеді.
Панель өлшемін өзгерту технологиясы: орталық процессорға GPU жадының бүкіл буферіне қол жеткізуге мүмкіндік беру арқылы қосымша өнімділік әлеуетін ашады, осылайша ойын мүмкіндіктері мен өнімділігін арттырады.
Қолжетімді ойын нұсқасы
Қос желдеткішті салқындату жүйесі: Қайтымды ауа ағынының дизайны өнімділікті арттыру үшін оңтайлы температураны басқаруды қамтамасыз етеді.
Панель өлшемін өзгерту технологиясы: орталық процессорға GPU жадының бүкіл буферіне қол жеткізуге мүмкіндік беру арқылы қосымша өнімділік әлеуетін ашады, осылайша ойын мүмкіндіктері мен өнімділігін арттырады.
Қолжетімді ойын нұсқасы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maxsun |
| Бейне жады түрі | GDDR6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LHR (Lite Hash Rate) | Жоқ |
| Графикалық картаның ұзындығы | 241 мм |
| Интерфейс | PCI-E 4.0 |
| Желдеткіштер саны | 2 |
| Қолдау көрсетілетін мониторлар саны | 4 |
| Бейнежады көлемі | 10 ГБ |
| Ерекшеліктері | https://www.maxsun.com/ru/products/intel-arc-b570-milestone-10g |
| Салқындату | 2 желдеткіш|белсенді |
| SLI/CrossFire режимін қолдау | Жоқ |
| Өлшем | 241 х 104 х 43,1 мм |
| Бейне жад шинасының бит тереңдігі | 160 бит |
| Қосқыштар | 3x DisplayPort 2.1 + HDMI 2.1 |
| Қуат қосқыштары | 8 істікшелі ATX 12В |
| Қуат көзінің ұсынылатын қуаты | 600 Вт |
| Серия | Arc B Series |
| Салқындату түрі | белсенді |
- Бағасы: 239 359 ₸




