
Onkyo TX-RZ 70 қабылдағышы
- Бар
- Коды:141165180
1 799 999 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Onkyo |
| Схематехника | Жартылай өткізгіш |
| Түрі | AV-ресивер |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс кедергісі | 47 кОм |
| Кірістер | HDMI x7, коаксиалды x2, композитті x2, құрамдас x1, сызықтық x5, оптикалық x2 |
| Шығулар | HDMI x3, сызықтық x2, құлаққаптар x1, триггер x1 |
| Дешифраторлар | DTS:X|Dolby Atmos |
| Интерфейстер | Bluetooth, Ethernet RJ-45, RS-232, Wi-Fi |
| Арналар саны | 11 |
| Максималды жиілік | 100000 Гц |
| Минималды жиілік | 10 Гц |
| Арнаға келетін қуат | 140 Вт |
| Сигналдың шуға қатынасы | 107 дБ |
| Тұтынылатын қуат | 1190 Вт |
| Өлшемдері | 435 x 201,5 x 480мм |
| Акустикаға арналған қосқыштар | бұрандалы |
| Желілік мүмкіндіктер | AirPlay|Bluetooth|Wi-Fi |
| Стандарт | 11.2 |
| Фонотүсіргіштің түрі | MM |
| Фонотүсіргіш | Иә |
| Түсі | Қара |
| Сандық процессор (DSP) | Иә |
| Сезімталдық | 200 мВ |
- Бағасы: 1 799 999 ₸



