
Сорғыш HAUSLER HLS-BI60LD500 қара
- Бар
- Коды:156412049
44 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HAUSLER HLS-BI60LD500 сорғыш✅ Орнату түрі: Ендірілетін
✅ Ендірме ені: 60.0 см
✅ Түсі: Қара
✅ Қасбет материалы: Шыңдалған шыны
✅ Корпус материалы: Тот баспайтын болат
✅ Жұмыс тәртібі: Бас тарту
✅ Басқару түрі: Сенсорлық/ Touch screen
✅ Жылдамдықтар саны: 3
✅ Өнімділігі: 500 м3/сағ
✅ Қозғалтқыштардың саны: 1 дана.
✅ Қозғалтқыштың қуаты: 130 Вт
✅ Шу деңгейі: ≤56 дБ✅ LED RGB жарықтандыру
✅ Ауа құбырының диаметрі: 160 мм
✅ Көмір сүзгілері: Жиынтықта (2 дана)
✅ Габариттері (ШхГхВ): 600 х 280 х 220 мм
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
|---|---|
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Қуат тұтыну | 130 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Негізгі | |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Жұмыс режимдері | Бөлу |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 160 мм |
| "Домино" дизайны | Жоқ |
| Сүзгінің ластану индикаторы | Жоқ |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 56 дБ |
| Корпус материалы | тот баспайтын.болат |
| Жарықтандыру | RGB LED 7 түсті |
| Өнімділік | 500 текше метр/сағ |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | ендірілетін |
| Сүзгі | майлы + көмірлі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | қимылдарды басқару |
- Бағасы: 44 990 ₸









