
Процессорға арналған салқындатқыш Be quiet PURE ROCK PRO 3 BK041
- Қолжетімді емес
- Коды:156910876
44 998 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bequiet! |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 31.2 дБ |
| Түсі | Қара |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жылу құбырларының диаметрі | 6 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 1 дана |
| Жылу құбырларының саны | 6 |
| Радиатор материалы | алюминий+мыс |
| Термопастаны жеткізу | негізге түсірілген |
| Толық желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 190 Вт |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Конструкция түрі | мұнаралы |
| Жарықтандыру түрі | Жоқ |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | сырғулар |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 44 998 ₸


