
Game Max корпусы F35 WW 1116-4035R0002 ақ
- Бар
- Коды:158990842
38 218 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көрнекі тартымдылық пен функционалдылыққа баса назар аудара отырып, заманауи ойын және жұмыс жүйелерін құрастыруға арналған ақ түсті дизайндағы стильді Middle Tower пішін факторы корпусы. Ақ корпус жинақтың ұқыпты сыртқы түрін ерекшелейді, құрамдас бөліктердің артқы жарығын ерекшелейді және заманауи құрамдас бөліктермен тамаша үйлеседі.
Кең ішкі кеңістік ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйелерінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік береді. Ойластырылған орналасу құрастыру процесін жеңілдетеді, ал бірнеше желдеткіштерді орналастыруға арналған орындар ауаның тиімді айналымын және жоғары жүктемелер кезінде тұрақты температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді.
Корпус сымдарды ұқыпты төсеуге және жүйенің интерьерін ұқыпты ұстауға көмектесетін ойластырылған кабельді басқару жүйесімен жабдықталған. Мөлдір бүйірлік тақта әсерлі көрнекі екпін жасайды және құрамдас бөліктер мен жарықтандыруды көрсетуге мүмкіндік береді.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді. GameMax F35 WW White Б/псіз — заманауи дизайнмен өнімді ДК құрастыруға арналған практикалық және эстетикалық шешім.
Кең ішкі кеңістік ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйелерінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік береді. Ойластырылған орналасу құрастыру процесін жеңілдетеді, ал бірнеше желдеткіштерді орналастыруға арналған орындар ауаның тиімді айналымын және жоғары жүктемелер кезінде тұрақты температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді.
Корпус сымдарды ұқыпты төсеуге және жүйенің интерьерін ұқыпты ұстауға көмектесетін ойластырылған кабельді басқару жүйесімен жабдықталған. Мөлдір бүйірлік тақта әсерлі көрнекі екпін жасайды және құрамдас бөліктер мен жарықтандыруды көрсетуге мүмкіндік береді.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді. GameMax F35 WW White Б/псіз — заманауи дизайнмен өнімді ДК құрастыруға арналған практикалық және эстетикалық шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 2 х 140х140 мм |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | СЖО ұзындығы 120 / 140 / 240 / 280 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 169 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 350 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 419х216х388 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 38 218 ₸



