
Game Max корпусы F45 BW 1116-4045R0003 қара
- Бар
- Коды:158988044
77 968 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты ойын және жұмыс жүйелерін құрастыруға арналған Middle Tower заманауи және функционалды пішін факторы корпусы. Корпустың қара түсі құрамдас бөліктердің кез келген конфигурациясымен оңай үйлесетін және артқы жарықтың көрнекі екпінін ерекшелейтін қатаң, стильді көрініс береді.
Корпустың кең ішкі кеңістігі ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйесінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік береді, бұл оны өнімді компьютерлер үшін де, ойын құрылымдары үшін де әмбебап шешім етеді. Ойластырылған орналасу құрастыру процесін және одан әрі жаңартуды жеңілдетеді, ал желдеткіш қондырғыларын орналастыру ауаның тиімді айналымын және ұзақ мерзімді жүктемелерде де тұрақты температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді.
Корпус сымдарды ұқыпты орналастыруға және ішкі көріністі ұқыпты ұстауға көмектесетін ыңғайлы кабельді басқару жүйесімен жабдықталған. Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін оңтайлы компонентті таңдау еркіндігін береді, бұл әсіресе қуатты және қуатты көп қажет ететін жүйелерді құру кезінде маңызды.
GameMax F45 BW Black no B/N — эстетика, функционалдылық және құрастыру ыңғайлылығының үйлесімін бағалайтын пайдаланушылар үшін сенімді, ойластырылған және көрнекі түрде тиімді шешім.
Корпустың кең ішкі кеңістігі ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйесінің радиаторларын орнатуға мүмкіндік береді, бұл оны өнімді компьютерлер үшін де, ойын құрылымдары үшін де әмбебап шешім етеді. Ойластырылған орналасу құрастыру процесін және одан әрі жаңартуды жеңілдетеді, ал желдеткіш қондырғыларын орналастыру ауаның тиімді айналымын және ұзақ мерзімді жүктемелерде де тұрақты температуралық жағдайларды қамтамасыз етеді.
Корпус сымдарды ұқыпты орналастыруға және ішкі көріністі ұқыпты ұстауға көмектесетін ыңғайлы кабельді басқару жүйесімен жабдықталған. Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға белгілі бір конфигурация үшін оңтайлы компонентті таңдау еркіндігін береді, бұл әсіресе қуатты және қуатты көп қажет ететін жүйелерді құру кезінде маңызды.
GameMax F45 BW Black no B/N — эстетика, функционалдылық және құрастыру ыңғайлылығының үйлесімін бағалайтын пайдаланушылар үшін сенімді, ойластырылған және көрнекі түрде тиімді шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 3 х 120х120 мм |
| Қосымша ақпарат | СЖО ұзындығы 120 / 140 / 240 / 280 / 360 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 169 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 350 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 419х216х449 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 77 968 ₸



