
Game Max F46 BK корпусы қара түсті
- Бар
- Коды:158660145
36 628 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GameMax F46 BK ATX жарықтандырылған ДК корпусы: стильді, ауа ағыны үшін оңтайландырылған және орнату оңай, берік болат жақтауы және 4,0 мм шыңдалған әйнегі бар премиум корпус.
•Жақсартылған салқындату өнімділігі үшін 3 ARGB/PWM желдеткіштерін қамтиды.
•Ауыстырылатын логотипі және енгізу/шығару позициялары бар ауыстырылатын енгізу/шығару модулі.
•169 мм-ге дейінгі ауа салқындатқыштарын және 240/280/360 мм сұйық салқындатқыштарды қолдайды.
•ATX аналық платаларымен және жұлын панелінің конфигурацияларымен үйлесімді, 7 ұялы графикалық карталарды қолдайды.
•Алдыңғы және бүйірлік панельдерді жылдам алып тастауға арналған құралсыз дизайн.
•Оңтайлы орналасу үшін жоғарыдан қуат көзіне арналған орын.
•Жақсартылған салқындату өнімділігі үшін 3 ARGB/PWM желдеткіштерін қамтиды.
•Ауыстырылатын логотипі және енгізу/шығару позициялары бар ауыстырылатын енгізу/шығару модулі.
•169 мм-ге дейінгі ауа салқындатқыштарын және 240/280/360 мм сұйық салқындатқыштарды қолдайды.
•ATX аналық платаларымен және жұлын панелінің конфигурацияларымен үйлесімді, 7 ұялы графикалық карталарды қолдайды.
•Алдыңғы және бүйірлік панельдерді жылдам алып тастауға арналған құралсыз дизайн.
•Оңтайлы орналасу үшін жоғарыдан қуат көзіне арналған орын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Формфактор | ATX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 0 |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4*120мм |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 169 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 350 мм |
| Ашу механизмі | бір қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Өлшемдері | 419х216х449 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 36 628 ₸





