
Game Max Forge COC 1117-3701R0005 корпусы қара
- Бар
- Коды:158990692
49 843 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Заманауи ойын және жұмыс компьютерлерін құрастыруға арналған функционалды және стильді Middle Tower пішін факторы корпусы. Корпустың қара түсті нұсқасы кез келген конфигурация құрамдастарымен және RGB жарықтандыруымен оңай үйлесетін, жүйені көрнекі түрде тартымды ететін қатаң және әсерлі көріністі ерекше көрсетеді.
Корпус ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйелерінің радиаторларын орнатуға жарамды кең ішкі кеңістікті ұсынады. Ақылды орналасу құрастыру процесін жеңілдетеді және жаңартуды жеңілдетеді, ал бірнеше желдеткіштерді орналастыруға арналған орындар ауаның тиімді айналымын қамтамасыз етеді және тіпті қарқынды жүктемелер кезінде де тұрақты температураны сақтайды.
GameMax Forge COC Black ыңғайлы кабельді басқару жүйесімен жабдықталған, ол сымдарды ұқыпты орналастыруға көмектеседі, сонымен қатар корпустың интерьерін таза және реттелген күйде сақтайды, сонымен қатар ауа ағынын жақсартады. Жинақтағыштарға арналған ойластырылған бекіткіштер және интерфейс панельдерінің ыңғайлы орналасуы корпусты ойын жүйелері үшін де, жұмыс жүйелері үшін де әмбебап шешімге айналдырады.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға жүйенің белгілі бір конфигурациясы мен талаптары үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді.
GameMax Forge COC Black пайдаланусыз — тиімді салқындату және ұқыпты ішкі орналасуы бар өнімді компьютерді құрастыруға арналған әмбебап, функционалды және стильді шешім.
Корпус ұзын графикалық карталарды, биік процессорлық салқындатқыштарды және сұйық салқындату жүйелерінің радиаторларын орнатуға жарамды кең ішкі кеңістікті ұсынады. Ақылды орналасу құрастыру процесін жеңілдетеді және жаңартуды жеңілдетеді, ал бірнеше желдеткіштерді орналастыруға арналған орындар ауаның тиімді айналымын қамтамасыз етеді және тіпті қарқынды жүктемелер кезінде де тұрақты температураны сақтайды.
GameMax Forge COC Black ыңғайлы кабельді басқару жүйесімен жабдықталған, ол сымдарды ұқыпты орналастыруға көмектеседі, сонымен қатар корпустың интерьерін таза және реттелген күйде сақтайды, сонымен қатар ауа ағынын жақсартады. Жинақтағыштарға арналған ойластырылған бекіткіштер және интерфейс панельдерінің ыңғайлы орналасуы корпусты ойын жүйелері үшін де, жұмыс жүйелері үшін де әмбебап шешімге айналдырады.
Қуат көзінің болмауы пайдаланушыға жүйенің белгілі бір конфигурациясы мен талаптары үшін ең жақсы шешімді таңдау еркіндігін береді.
GameMax Forge COC Black пайдаланусыз — тиімді салқындату және ұқыпты ішкі орналасуы бар өнімді компьютерді құрастыруға арналған әмбебап, функционалды және стильді шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 3 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | артқы панельде 1 x 12 см ARGB, алдыңғы панельде 3 x 12 см ARGB, бүйірлік қақпақта 1 x 14 см |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 155 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 330 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 4 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | төменгі панель |
| Өлшемдері | 38.6 х 44.9 х 20.5 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар/микрофон, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 5 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 49 843 ₸



